WEB TASARIM

Web Tasarım

URLA WEB TASARIM olarak 10 yılla aşkın web teknolojileri alanındaki deneyim ve tecrübemiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurumsal bir web sitesi firmanın sahip olduğu kurumsal renkleri barındırmalıdır aynı zamanda web sitenin keskin hatlara sahip olması giren kişileri görsel olarak etkilemesi de gerekmektedir web sitesinde olması gereken kurumsal mailler ve iletişim numaraları olması gerekir kurumsallık katacak bir diğer unsurda web sitesinin kurumsal yani hakkımızda yazısıdır hakkımızda yazısında bulunması gereken etkenler vizyonumuz, misyonumuz, ve değerlerimizdir bunların yanı sıra referanslar da en önemli etkiye sahip olan unsurlardır.

urla-seo-calismalari

Seo Çalışmaları

Seo Nedir?

Seo arama motoru optimizasyonu anlamına gelir arama motorunda web sitenizi üst sıralara taşımak için seo çalışması şarttır.

Seo Neden Önemlidir?

Seo’nun önemi web sayfanız organik etkileşim alması için doğru arama kelimelerinde üst sıralarda 1. sayfada yer alması önemlidir birinci sayfada yer alan bir web sitesi daima anahtar kelimenin hacmine göre etkileşim alır ve sayfanızdaki içerikler görünür hale gelir işte tamda bu yüzden seo çalışması önemlidir.

Seo Çalışmasının Faydaları

Seo çalışması firmanıza bir çok yönden artı bir şekilde sonuç verir bunun nedeni firmanız bir hizmet sunuyorsa ve web sitenize seo çalışması yapılmış ise doğrudan sizi arayan insanların müşteri olma olasılığı çok yüksektir doğru anahtar kelimelerde önde olmak işlek bir yerde bir dükkan gibidir aynı zamanda seo çalışması ile google ads reklamlarınızın maliyetlerini düşürebilirsiniz bu sizlere reklam alanında çok büyük avantaj sunar.

urla-google-ads

Google Ads Hizmeti

 

Google ads reklam hizmetimiz tamamen uzun yılların deneyimi ve tecrübesi ile gerçekleşmektedir hali hadırda aktif olarak 50 adet reklam çıkan firmamız ile bire bir etkileşim içerisinde olup aktif olarak reklam bilgilendirmesi yapmaktayız.

Google Ads Reklam Nedir?

Google ads reklam Google da firmanızın sunduğu hizmetlerde doğru anahtar kelimelerde 1.sayfada reklam olarak yer almasına yarayan google ads reklamdır.

Google Ads Reklamın Faydaları

Google ads reklam doğrudan anahtar kelime üzerinden çalışmaktadır buda internette bir sizin yaptığınız hizmet ile ilgili bir arama yaparsa sizlerin arama yapan kişinin karşısına çıkartır hedefe dayalı reklam politikası ile tıklama başına maliyet alan google eğer reklamınız rakipler tarafından üst üste tıklanırsa alınan parayı geri iade etmektedir.

MARKA TESCİL URLA

Marka Tescil

 

Ürünlerinizi ve markanızı güvene almak için marka tescil şarttır bunun sebebi ileride başka bir firma sizin markanız üzerinden pirim yapmaya çalışabilir bu yüzden yarının devlerini oluşturacak olan markalarınızı tescilleyin.

Marka Tescil Nedir ?

Markanızın bulduğu her alan firmanızı temsil etmektedir başka bir firma sizin isminizde bir marka açıp bu alanda pirim yapmaya çalışabilir bunların önüne geçebilmek için markanızı devletin güvencesine almanız gerekir.

Marka Tescil Nasıl Alınır?

Marka tescil yaptırmak isteyen müşterilerimize 1007medya olarak hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz marka başvurunuzu sizler için gerçekleştirip yerel gazetede yayınlatmaktayız.

GRAFİK TASARIM URLA

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım alanında eğitimli ve tecrübeli personellerimiz ile istediğiniz grafikleri bire bir tasarlayan firmamız sizlere kıssa sürede kaliteli hizmet vermekteyiz.

LOGO TASARIM URLA

Logo Tasarım

Firmanızı her alanda en iyi şekilde temsil edecek logoyu 1007Medya’da bulabilirsiniz logolar firmaların her alanda temsil ederler bir çantanın üstünde, kalemin üstünde, ajandanın üstünde olsun sizlere özgün ve firmanızı en iyi yansıtan logo uzman tasarımcılarımız tarafından tasarlanarak sizlerin beğenisine sunmaktayız.

URLA E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

E-Ticaret Çözümleri

Verimli bir E-Ticaret web sitesinde olması gerek bir kaç farklı faktör vardır bunlardan biri ise web sitenin kolay kullanımı ve müşterinin sipariş verebilmesi için doldurulan formların kıssa olmasıdır.

Mobil Uyumun Önemi

Mobil Uyumlu E-Ticaret web sitesi önemlidir bunun sebebi ise insanların günlük zamanlarında internetten aldığı ürünlerin çoğu telefon üzerindendir bu neden ile e-ticaret web sitesinin mobil görünümü sade ve kullanışlı olmasıdır müşterinin istediği ürüne kolay ulaşıp hızlı sipariş vermesi gerekir. tamda bu sırada 1007Medya sizlere profesyonel E-Ticaret çözümleri sunmakta sizlerde internet üzerinden satış yapmak istiyorsanız bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

URLA KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal Kimlik

 

Kurumsal kimlik bir firmanın kendini her sektörde göstermesi anlamın da gelir bir nevi firmanın sektöründeki imzası anlamına da gelebilmektedir peki hangi firmaların kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır bu firmalara genellik ile inşaat firmaları, mühendislik firmaları, enerji firmaları vb gibi sektörde büyük işler yapan firmaların kesinlik ile kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır.

Kurumsal Kimliğin İçerikleri

 • Logo Tasarımı
 • Kartvizit / Adres Kart / Fatura Kartı
 • Takvim çalışması
 • CD ve DVD yüzey baskı tasarımı
 • E-posta, mailing tasarılı
 • Web sitesi tasarımı
 • E-mail imza tasarımı
 • Antetli zarf tasarımı
 • Antetli kağıt tasarımı
 • Bülten / duyuru / ilan
 • Faks tasarımı
 • Rapor taslakları
 • Fatura / irsaliye tasarımı
 • Not defteri, bloknot tasarımı
 • Promosyon malzemeleri tasarımı